Części do podnośników wszystkich typów

Maszyny budowlane nie tylko pełnią ważne funkcje na każdym placu budowy, ale też są niezbędne do realizacji inwestycji. Dlatego konieczne jest zadbanie o ich pełną sprawność. Obejmuje ono zarówno usuwanie awarii, jak i przeglądy techniczne połączone z wymianą części do podnośników koszowych, nożycowych czy wózków widłowych. Bogaty wybór takich produktów znajdziesz w naszym sklepie. Specjalizujemy się w asortymencie takim jak części do Manitou czy części Genie, dedykowanym markowym maszynom, w szczególności tym przeznaczonym do pracy na wysokości. Oferujemy części do podnośników Manitou, części do podnośników Genie oraz części do wózków widłowych. Asortyment obejmuje detale do układów hydraulicznych, elektrycznych, części Manitou i Genie do silników, a także joysticki i oświetlenie. Wśród części do Genie proponujemy bogaty wybór detali przeznaczonych do wysięgników. Szczegółowy asortyment znajdziesz w zakładkach: Genie- katalog części oraz Manitou – katalog części.

Szeroki wybór części do podnośników dostępnych od ręki

Oferujemy szeroki wybór części do podnośników znanych marek. U nas znajdziesz wszystkie elementy, które są niezbędne do utrzymania maszyn w dobrym stanie technicznym. To zarówno części, które naturalnie zużywają się podczas codziennego użytkowania, jak i znacznie bardziej zaawansowane podzespoły. Sprzedajemy kompletne zestawy do bieżącej konserwacji, a także silniki, koła, elementy układu kierowniczego, chłodniczego, hamulcowego czy podnoszenia.

Większość części do podnośników z naszej oferty jest dostępnych od ręki. Dzięki temu możemy zagwarantować klientom szybką wysyłkę, a co za tym idzie – krótszy czas, w którym maszyna nie może być bezpiecznie eksploatowana. Informacje o dostępności poszczególnych elementów można znaleźć bezpośrednio na naszej stronie, co znacznie usprawnia zakupy.

Części do podnośników zgodne z obowiązującymi normami

Części stosowane w podnośnikach koszowych, nożycowych i innych nie mogą być przypadkowe. Każda z nich musi być zgodna z obowiązującymi normami. Wynika to z faktu, że podnośniki to jedne z wielu urządzeń objętych dozorem technicznym. Osoby, które z nich korzystają, muszą mieć stosowne uprawnienia, a sam sprzęt przechodzi coroczne przeglądy pod okiem przedstawiciela UDT.

Oferujemy oryginalne części oraz części zamienne, które spełniają wymagania aktualnych przepisów. Mają odpowiednie certyfikaty, a w przypadku żarówek – homologację dopuszczającą do stosowania w przestrzeni publicznej.

Części do podnośników nożycowych, teleskopowych i przegubowych

Oferujemy różne warianty części do podnośników. Wśród nich znaleźć można modele do maszyn nożycowych, przegubowych i teleskopowych. Sprawdzą się one zarówno w pojazdach spalinowych, jak i z wbudowanym akumulatorem. Każda część została dokładnie opisana, dzięki czemu można szybko sprawdzić, do jakiego modelu maszyny będzie pasować.

Proponujemy nie tylko elementy do najpopularniejszych modeli podnośników dostępnych na rynku, lecz także te uniwersalne. Nasi pracownicy pomogą dopasować odpowiedni element do parametrów technicznych urządzenia, by mogło działać ono w poprawny sposób przez kolejne miesiące.

U nas znajdziesz nie tylko części do podnośników koszowych, lecz także wielu innych urządzeń objętych dozorem technicznym. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym asortymentem.